Układ paliwowy

Nowe układy paliwowe – jan-mar.pl

Układ paliwowy, inaczej zwany układem zasilania, to jeden z ważniejszych elementów pojazdów, wyposażonych w silniki benzynowe lub wysokoprężne. Jego rolą jest dostarczanie paliwa z baku do silnika oraz odprowadzanie niewykorzystanego paliwa ponownie do baku. W związku z tym, że paliwo jest substancją wybuchową, układ paliwowy powinien być w stu procentach szczelny. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wysokojakościowe układy paliwowe do skutera oraz innych pojazdów, a także wszelkie niezbędne podzespoły, które muszą wchodzić w ich skład. 

Układy paliwowe do motocykli i ich podzespoły

Asortyment naszego sklepu obfituje w podzespoły niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układów paliwowych. Wśród nich znajdziecie filtry, których rolą jest pochłanianie toksycznych oparów wydobywających się z paliwa.   W naszej ofercie dostępne są także gaźniki, zestawy naprawcze gaźników, zaworki iglicowe, pływaki oraz dysze gaźnikowe. Kompletując układy paliwowe do motocykli oraz skuterów należy zadbać również o pompy oleju, korki wlewu paliwa, uszczelki gaźnikowe, króćcie gaźnikowe, kraniki paliwa oraz czujniki poziomu paliwa. Wyżej wymienionych także nie brakuje w naszej ofercie. 

W związku z tym, jak skomplikowane obecnie są konstrukcje jednostek napędowych, należy zadbać o każdy najmniejszy detal. Dzięki temu jazda na skuterze czy motocyklu stanie się bezpieczniejsza. Nowe układy paliwowe oferowane przez sklep JAN-MAR zawierają niezbędne, wysokogatunkowe podzespoły. W związku z powyższym, dokonując zakupów w naszym sklepie zyskujecie spokój i pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego sklepu i życzymy udanych zakupów.  

Układ paliwowy

Jest 363 produktów.

Pokazano 1-50 z 363 pozycji

Aktywne filtry