Otwarte

Kaski motocyklowe otwarte, czyli komfort podczas jazdy

Wygodny kask motocyklowy odgrywa bardzo ważną rolę i często decyduje o tym, z jaką częstotliwością będziemy podróżować naszym jednośladem. Bardzo często, początkujący kierowcy motocyklowi zrażają się do podróżowania tym środkiem transportu, ponieważ kask jest zbyt ciasny lub uwiera ich podczas prowadzenia. Jednak kaski motocyklowe otwarte mogą być rozwiązaniem na te kłopoty. Oczywiście musimy pamiętać, że podstawą jest dobór odpowiedniej wielkości kasku do naszej głowy, jednak otwarte kaski nie ograniczają nas aż tak bardzo, jak te, które są całkowicie zamknięte.

Komfortowe i wygodne kaski motocyklowe otwarte chronią naszą głowę w podobny sposób jak inne modele kasków, jednak w mniejszy sposób ograniczają naszą głowę. Oczywiście są plusy i minusy tego rozwiązania, dlatego otwarte kaski są częściej polecane dla osób decydujących się tylko na jazdę po mieście. Decydując się na kaski motocyklowe otwarte, musimy jednak pamiętać o odpowiedniej protekcji uszów.

Czytaj dalej

Kask motocyklowy otwarty retro, czyli sposób na przeniesienie się do dawnych czasów!

Oglądając zdjęcia i filmy pochodzące z dawnych lat, zobaczymy, że motocykliści sięgali wtedy prawie zawsze po otwarte kaski motocyklowe. Jeżeli chcielibyśmy się, chociaż w pewien sposób przenieść do tamtych czasów, to z pomocą przychodzi nam kask motocyklowy otwarty retro. Jego wygląd utrzymany jest w sposób, który przypomina kaski z dawnych lat. Oczywiście, za sprawą rozwoju technologii, kaski są znacznie bezpieczniejsze, niż w dawnych latach, ponieważ do ich stworzenia używa się innych materiałów.

Kask motocyklowy damski otwarty dostępny w naszym sklepie

Obecne czasy sprawiają, że coraz więcej Pań decyduje się na podróżowanie motocyklami. Potrzebny jest do tego jednak odpowiedni sprzęt i z pewnością będzie nim kask motocyklowy damski otwarty. Kask nie tylko świetnie chroni naszą głowę, ponieważ dodatkowo pięknie wygląda. W naszym sklepie znajdziecie kaski, które będą pięknie wyglądały w połączeniu z motocyklem.

Klasyczne kaski motocyklowe

Wątpliwości co do tego, że kask jest potrzebny podczas jazdy na motorze nie ma na szczęście już praktycznie żaden kierowca. Wybór kasku to jednak już inna kwestia, ponieważ w sklepach dostępne są dziesiątki modeli o różnym kształcie i charakterystyce. Każdy kask ma swoje zalety i przeznaczony jest do nieco innego rodzaju sytuacji. Jaki kask powinieneś jednak wybrać, gdy nie chcesz eksperymentować, ani nie jesteś też profesjonalistą ceniącym jazdę w ekstremalnych warunkach? Poszukujesz kasku, który idealnie nada się do codziennej jazdy na mieście? Odpowiedzią na Twoje potrzeby są klasyczne kaski otwarte na motocykl! Są to modele lekkie, funkcjonalne oraz zapewniające odpowiedni poziom ochrony, o klasycznym kształcie. Gdzie znaleźć wysokiej jakości wyposażenie z tej kategorii? Zobacz ofertę naszego sklepu internetowego, w którym wszystko, co potrzebne do wygodnej i bezpiecznej jazdy odnajdzie każdy motocyklista.

Kaski motocyklowe otwarte

Oferujemy najlepsze kaski otwarte na motocykl – w atrakcyjnych cenach, a także wyjątkowych wzorach. To doskonały wybór, jeśli poruszasz się swoim pojazdem częściej niż podczas okazjonalnych wypadów na rajdy i jeździsz nim na co dzień, np. do pracy. Zapewnią Ci one wygodę, przewiew i odpowiedni kąt widzenia. Jest to też popularny wybór wśród zwolenników prostoty i klasyki, czy też osób ceniących styl retro. Zdecydowana większość kasków otwartych z blendą dostępna jest w prostych, uniwersalnych kolorach, dzięki czemu będą one pasować wizualnie praktycznie do każdej maszyny oraz każdego rodzaju ubioru, na jaki możesz się zdecydować. Polecamy kaski otwarte z blendą wszystkim, którym bezpieczeństwo i wygoda jazdy nie są obojętne nie tylko na rajdach, ale również poza nimi!

Otwarte

Jest 149 produktów.

Pokazano 1-50 z 149 pozycji

Aktywne filtry