Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Rozmiar

Rozmiar

Kurtki

Damskie kurtki motocyklowe Ozone

Kurtki motocyklowe powinny być przede wszystkim praktyczne. Dobrze chronić przed różnorodnymi warunkami atmosferycznymi, w tym zimnym wiatrem i deszczem. Odpowiednia odzież do jazdy motocyklem jest istotna w każdej szerokości geograficznej, niemniej w Polsce, gdzie pogoda jest bardzo zróżnicowana pod względem pór roku, a niezależnie od tego potrafi być bardzo kapryśna, kurtka typowo motocyklowa przyda się nie tylko do jazdy jednośladem. Utrzymane w klasycznej, uniwersalnej kolorystyce kurtki na motor dla pań zastąpią często inne części garderoby w wielu nieoczekiwanych sytuacjach. 

Zobacz więcej

No na motorze można być sexy!

Oprócz wszystkich walorów praktycznych, sprawiających, że taka kurtka daje ciepło i swobodę ruchów podczas manewrowania na motorze, niejedna kurtka Ozone damska jest wyjątkowo kobieca. Wiele modeli kurtek Ozone dla kobiet to kurtki bardzo ładnie wyprofilowane i przylegające do ciała niczym druga skóra. Nawet kiedy kierowca pozostaje w kasku, w damskiej kurtce Ozone nie ma cienia wątpliwości jakiej jest płci. Oprócz klasycznych modeli sportowych damskich kurtek motocyklowych, takich jak na przykład Ozone Delta IV Lady, sklep ja-mar.pl oferuje również damskie wersje charakterystycznych motocyklowych ramonesek. Naturalnie kurtka tego typu na motocykl jest nieco inna niż jej klasyczna wersja, jednak od razu widać, że jest to ten sam styl. W przeciwieństwie do różnych kurtek-ramonesek, dostępnych powszechnie w odzieżowych sieciówkach, kurtka na motocykl musi być wykonana z najwyższej jakości elastycznej skóry! Służy w końcu nie tylko do chodzenia po deptaku. Jednak solidnie wykonane damskie kurtki Motocyklowe Ozone w cenie, w jakiej możecie kupić je na jan-mar.pl, w tym także ramoneski, naprawdę zdają egzamin podczas jazdy. 

Którą kurtkę Ozone wybrać?

Jeżeli nadal masz wątpliwości jaką kurtkę wybrać, zadzwoń, podaj nam swój budżet oraz opisz krótko do jakiego typu jazdy kurtki potrzebujesz. Posiadamy wiele modeli wysokojakościowych i atrakcyjnych damskich kurtek motocyklowych Ozone oraz innych marek. Kurtka do jazdy motocyklem jako taka, ze względu na specjalistyczne parametry techniczne jakie musi spełniać, nie należy do najtańszych części garderoby. Na jan-mar.pl często znajdziecie ciekawe promocje, także na damskie kurtki motocyklowe. Naturalnie wszystkie modele z prawdziwej skóry to również te z najwyższej półki cenowej. Mamy jednak wiele modeli typowo sportowych, ze specjalistycznych tworzyw, które są naprawdę godne polecenia. Nie wiesz w co dziś ubrać się na motor? Odwieź jan-mar.pl!

Kurtki

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-50 z 54 pozycji

Aktywne filtry