Powyżej 125cc

Nowe motocykle powyżej 125cc – jan-mar.pl

W tej kategorii produktów znajdziesz nowe motocykle powyżej 125 cc. Oferujemy Ci dobre, bezawaryjne pojazdy w atrakcyjnych cenach. Dzięki nim będziesz mógł czerpać ogromną radość z jazdy i cieszyć się wysokimi osiągami w jej trakcie. Zapoznaj się z naszą ofertą prezentowaną na jan-mar.pl i wybierz model dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji.

Nowe motory crossy powyżej 125 cm3 dla sportowców

Dostępne w naszej ofercie nowe motory crossy powyżej 125 cm3 to pojazdy, które powstały z myślą o sportowcach. Stanowią doskonałe połączenie mocy z niewielką wagą i niesamowitą poręcznością. Taki zlepek cech, pozwala ich użytkownikom na osiąganie wysokich notowań podczas zawodów. To jedne z tych rodzajów motorów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających motocyklistów.

Nowy motor cross Enduro powyżej 125cc dla miłośników adrenaliny

Adrenalina to Twoje drugie imię, a w jeździe na motocyklu najbardziej lubisz jego wyczynowość? Jeśli tak, to nowy motor cross Enduro powyżej 125cc będzie idealnym wyborem dla Ciebie. Jest to model stricte wyczynowy, przeznaczony do sportu. Dzięki niemu, podczas zawodów, możesz dać popis swoich umiejętności i dzięki temu stanąć na podium. Zapoznaj się z danymi technicznymi tego modelu i zobacz, co możesz dzięki niemu zyskać.

Nowy cross motor 250 – postaw na niezawodność

W naszym sklepie internetowym jan-mar.pl dostępny jest również nowy cross motor 250. To wysokiej klasy pojazd, który pozwoli Ci czerpać prawdziwą radość z jazdy. To model o dynamicznym charakterze, który sprawdzi się w użytkowaniu zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych entuzjastów tego sportu.

Powyżej 125cc

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz