Filtruj według

Marka

Marka

Manetki

Jakie zadanie pełnią manetki motocyklowe?

Manetki motocyklowe, to części odpowiadające w motocyklu za prawidłowe utrzymanie rękawicy na kierownicy. Solidny uchwyt jest niezwykle ważny, ponieważ zapobiega on zsuwaniu się ręki, a to właśnie ono może doprowadzić kierowcę do utraty kontroli nad maszyną. Co więcej, niedopasowanie prawe manetki motocyklowe, wiążą się z ryzykiem zsunięcia dłoni z gazu, a to stanowi ryzyko nie tylko dla nas, ale również dla innych osób znajdujących się w naszej okolicy. Musimy pamiętać, że na drodze nie znajdujemy się sami, dlatego właśnie, odpowiedzialne dopasowanie części zadba o zdrowie nasze i innych kierowców przemierzających się obok nas.

Czytaj dalej

Dlaczego manetki do skutera stanowią jego ważny element?

Manetki do skutera stanowią jeden z najważniejszych elementów motocykla, ponieważ są one odpowiednikiem pedału gazu w samochodzie. To właśnie dzięki nim, możemy dostosowywać naszą prędkość do warunków dziejących się na naszej drodze. Musimy mieć jednak w pamięci, że manetka do skutera musi być wykonana z produktu najwyższej jakości, ponieważ w innym wypadku jazda może być niekomfortowa. Przy montażu najważniejsze jest, aby gripy motocyklowe przylegały do kierownicy. W przypadku poluzowanych manetek możemy natrafić na problemy, takie jak wibracje, które odczujemy na naszych dłoniach.

Gripy motocyklowe — szeroka oferta dostępna w naszym sklepie!

Odpowiednio dopasowane gripy motocyklowe, to gwarancja zwiększonego bezpieczeństwa podczas poruszania się motocyklem. Właśnie dlatego w naszej ofercie dostępna jest pełna gama gripów, tak abyś zawsze znalazł przedmiot pasujący do Twojego motocykla. Znajdziesz u nas sprzęt w różnych kolorach, dlatego nie musisz się martwić, że nowe manetki do crossa nie będą dopasowywały się kolorystyką do całej maszyny. Co więcej, nasza oferta nie ogranicza się tylko do akcesoriów do jednośladów, dlatego bez większych problemów dostępna jest u nas wysokiej jakości manetka do quada

Manetki

Jest 161 produktów.

Pokazano 1-50 z 161 pozycji

Aktywne filtry